Drodzy Studenci
Pragniemy Was powitać w kręgu społeczności akademickiej Instytutu Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego.
Dobrą tradycją jest organizowanie dla Studentów I roku DNIA ADAPTACYJNEGO – spotkania z Władzami Wydziału oraz Instytutu, a także opiekunami poszczególnych kierunków i grup studentów. I w tym roku również serdecznie zapraszamy na takie spotkanie, jednak – z uwagi na panującą sytuację pandemiczną – jesteśmy zmuszeni do jego zorganizowania z uwzględnieniem szczególnych warunków bezpieczeństwa. Mając świadomość, że ideą naszego spotkania powinno być wzajemne poznanie się i wstępna integracja, w aktualnej rzeczywistości zmuszeni jesteśmy do częściowej modyfikacji tej idei powodowanej ograniczeniami dotyczącymi liczebności uczestników spotkania.

Szczegółowe informacje dotyczące Dnia Adaptacyjnego dla danych kierunków studiów dziennych:

PEDAGOGIKA I stopnia i II stopnia

PEDAGOGIKA SPECJALNA