Szanowni Państwo

W ramach realizacji projektu Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego „Wykłady otwarte wybitnych Profesorów” 26 listopada 2021 roku o godzinie 10:00 odbędzie się ósme spotkanie z tego cyklu. Wykład pod tytułem „Pasja i tożsamość naukowca. O władzy i wolności umysłu” wygłosi Pan Profesor Zbyszko Melosik.

BIOGRAM

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Oddział PTP w Bydgoszczy, w trybie on-line i odbędzie się na platformie Microsoft Teams. W wykładzie będą mogły wziąć udział osoby, które z wyprzedzeniem zgłoszą taką chęć. Będą one uczestniczyły w wykładzie w charakterze gości. Zgłoszenia proszę przesyłać do 22 listopada br. do godz. 24:00 na dwa adresy: damian.nosko84@gmail.comsekretariat@ptp-pl.org W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz adres mailowy, za pomocą którego osoba łączy się z MS Teams lub inny adres mailowy, z którego korzysta. Po przyjęciu zgłoszeń Pan Włodzimierz Piekut, pracownik Działu Informatyzacji UKW, prześle zainteresowanym link do próbnego zalogowania się na spotkaniu w MS Teams, aby sprawdzić poprawność połączenia. Bezpośrednio przed wykładem zostanie wszystkim przesłany właściwy link.

Zapraszamy gorąco do udziału w tym przedsięwzięciu i prosimy o rozpropagowanie informacji na ten temat w środowisku akademickim.

Z serdecznym pozdrowieniem

Prof. dr hab. Agata Cudowska

Wiceprzewodnicząca

Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego

Koordynator projektu PTP „Wykłady otwarte wybitnych Profesorów”

Dr hab. Piotr Kostyło, prof. UKW

Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego

Warszawa, 12 listopad 2021r.