Zaproszenie do udziału
w XI Ogólnopolskim Zjeździe Pedagogicznym

Poznań 20-22 września 2022 r.

Szanowni Państwo

„W imieniu środowiska Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego oraz społeczności Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, pragniemy uprzejmie poinformować, że w dniach 20-22 września 2022 r. odbędzie się w Poznaniu XI Ogólnopolski Zjazd Pedagogiczny, który odbędzie się pod hasłem:

„Przesilenie. Budujmy lepszy świat w sobie i pomiędzy nami“

Będziemy wdzięczni za przyjęcie zaproszenia do udziału w Zjeździe i zapoznanie się  z treścią załączonych komunikatów.

Z wyrazami szacunku,

Prof. ucz. dr hab. Piotr Kostyło

Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego

Prof. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska

Przewodnicząca
XI Ogólnopolskiego Zjazdu Pedagogicznego

Link do strony XI Ogólnopolskiego Zjazdu PTP –   https://zjazdpedagogiczny2022.pl/ , pod którym znajdują się następujące informacje: pełna treść zaproszenia, tematyka poszczególnych sekcji zjazdowych, składy komitetów naukowego i organizacyjnego XI Ogólnopolskiego Zjazdu PTP, opłaty/noclegi oraz zakładka do rejestracji online.