W dniu 15.04.2016r. członkinie Studenckiego Koła Naukowego Pracowników Socjalnych Patrycja Stankiewicz oraz Marta Wójcik przeprowadziły warsztaty dla wychowanków świetlicy środowiskowej “CEGIEŁKA”.

Tematem zajęć było zrobienie medali z masy solnej dla Prelegentów występujących w Konferencji Kół Naukowych, Doktorantów i Studentów “Pedagogika i praca socjalna w cyklu życia Człowiek Rodzina Społeczeństwo”, która odbędzie się 20 kwietnia 2016r. w Studenckim Centrum Kultury.
Każdy prelegent otrzyma jedyny w swoim rodzaju upominek z masy solnej w ramach podziękowania za wystąpienie.
Dla dzieci była to doskonała okazja do zrobienia dobrego uczynku, potrenowania swoich umiejętności rzeźbiarskich jak i  plastycznych, oraz cierpliwości. Całe warsztaty upłynęły Nam w bardzo przyjemnej atmosferze.
Zapraszamy do obejrzenia zrobionych prac!